KONST / Litografier / Litografi 15042040
nr 1504 2040
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Litografi, Signerad, numrerad 27/50. Bildmått: 73x51 cm, yttermått inklusive ram: 107x80 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:27:45
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.200 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
6
2.800 kr
7
6
3.200 kr
7
3.400 kr (Budbetjänt)
6
3.600 kr
7
7
21 nov